חיפוש

5 מתנות לא שגרתיות שקיימות בשוק

כל שנה מחדש אנו מתלבטים מה לקנות לקרובים שלנו ליום ההולדת. השנה תוכלו לבחור במתנה לא שגרתית ומיוחדת ביותר.  לפניכם 4 מתנות ששיש מצב שלא ידעתם על קיומן של מחצית מהן לפחות!

 

ארנק חכם

חברות קונספט רבות החלו לשווק ולמכור את הארנק החכם. את הארנק החכם ניתן לקנות בחנות מתנות לגבר ליום הולדת. מדובר בארנק אשר שולף כרטיסים בצורה מהירה ע״י כפתור וחוסך מאיתנו את החיפוש הרב ובדיקה של כל הכרטיסים ברגע התשלום. הארנק מגיע בעיצובים שונים ומינימליסטיים ונועד לספק מקסימום נוחות ופונקציונאליות לבעליו. הארנקים מגיעים בצורות ונפחי אחסון שונים, חלקם מיועדים רק לכרטיסי אשראי ובחלקם יש מקום גם לכסף מזומן.

 

רחפן

רחפן הוא בהחלט מתנה מיוחדת שכיף לקבל. בעידן הטכנולוגי של היום הכול מתועד, והתחרות להשגת התמונה הטובה ביותר היא קשה, וכאן נכנסים הרחפנים לתמונה, תרתי משמע. הרחפנים מציודים במצלמות ווי-פיי וכך אתם יכולים לעקוב אחריהם בזמן אמת, לכוון ולצלם תמונות של כל הנופים הכי יפים מהזוויות הכי מטורפות שיש. את הרחפן ניתן לקנות במגוון גדלים ולתפעל אותו בעזרת שלט או בעזרת הטלפון. אפשר להגדיר לרחפן מסלול מוגדר ואפילו להפעיל אותו כך שיעקוב אחריכם. בחלק מהרחפנים קיימת גם תאורת לילה וניתן לצלם תמונות בכל שעות היום.

 

רובוט

אתרי גאדג׳טים מציעים דמויות ורובוטים לבנייה עצמית עבור חובבי תחום המדע. אם אתם מדמיינים 4-5 חלקים ואובייקט בסגנון ביצת הפתעה – אתם טועים מאוד. מדובר בבנייה עד הפרטים הקטנים ביותר עם עשרות ומאות חלקים. הרובוטים אף מסוגלים לשנות את צורתם, לזוז ואפילו לדמות ירי של לייזר. אם מקבל המתנה אוהב לבנות וחובב מדע בדיוני או סרטים עתידניים – זו בדיוק המתנה בשבילו.

 

רמקולים מיניאטוריים

בשנותיו הראשונות של הרמקול היה נחוץ לסחוב אותו על הכתף מכובד משקלו וגודלו. מעשור לעשור תחום המדיה השתכלל והרמקולים הפכו קלים וקומפקטיים יותר. היום כבר אין צורך להיסחב עם עשרה קילו וגם לא עם 3. רמקולים מיניאטוריים הם הדבר הבא בעולם הטכנולוגי. הרמקולים המיניאטוריים מגיעים במשקל של 1-2 ק״ג, ואפשר להחזיק אותם ביד אחת בלבד. הרמקול מתאים לנשיאה בתיק ואפילו בכיס וניתן לקחת אותו לכל מקום לאחר כשעתיים בלבד של טעינה.

 

פלאייר מתקפל

בעבר היו קונים פלאייר מתקפל בעיקר למתגייסים ולאנשים לפני טיול, אבל המתנה הזו מושלמת לכל בית. כמה פעמים נשבר, נתקע או התקלקל לנו משהו בבית והיינו צריכים לקנות מברג או פלאייר שעלה בדיוק כמו החלק החלופי. הפלאייר הרב שימושי כולל מספר רב של פונקציות המשמשות אותנו באופן יום יומי ובהחלט מתאים כמתנה לכל חובב עבודות ידיים.

 

לסיכום,

חברות רבות מציעות שלל גאדג׳טים מתקדמים המשמים להנאה או לשיפור איכות החיים שלנו. התאימו את המתנה לסגנון הבן אדם ותפתיעו עם מתנה לא שגרתית.

מתנות לגבר

אולי תאהבו גם את