חיפוש

3 תסרוקות משגעות שאפשר לעשות עם בייביליס

האם אתם מחפשים דרך לעצב את השיער שלכם מבלי ללכת למספרה? עם הכלים הנכונים וקצת יצירתיות, אתם יכולים ליצור כמה תסרוקות מדהימות שיראו כאילו ספר מקצועי עיצב ולא אתם. להלן שלוש תסרוקות קלות לביצוע שאתם יכולים לעשות עם בייביליס.

בייביליס הוא מכשיר פופולרי במיוחד הידוע ככלי עיצוב שיער מוכר, איכותי ורב תכליתי. ממחליקי שיער ועד מוצרי תלתול וסלסול, בייביליס מציעה מגוון רחב של כלים שיכולים לעזור לכם להשיג כל תסרוקת שתחפצו. במאמר הבא, נציג שלוש תסרוקות מדהימות שתוכלו לעשות לגמרי בעצמכם בעזרת הבייביליס.

 

beach waves

beach waves היא תסרוקת פופולרית שיכולה להעניק לכם מראה גלי נינוח, טבעי וחסר מאמץ. כדי ליצור תסרוקת זו עם בייביליס, תצטרכו בייביליס פרו, בגודל יחסית רחב כדי ליצור תלתלים גדולים.

התחילו על ידי חלוקת השיער שלכם וריסוס ספריי מגן חום כדי להגן על השיער מפני נזקי חום. לאחר מכן, קחו חלקים קטנים של שיער וכרכו אותם סביב הבייביליס, החזיקו כמה שניות לפני השחרור. המשיכו בתהליך זה עד שתסיימו את כל השיער שלכם.

לאחר שהשיער התקרר, השתמשו באצבעות כדי להפריד את התלתלים וליצור מראה טבעי ומשוחרר יותר. סיימו עם ספריי מקבע כדי לתת לשיער שלכם נפח ועמידות.

beach waves

המראה המתולתל והנועז

אם אתם מחפשים מראה נועז ומתוחכם יותר, התסרוקת המתולתלת תהיה מושלמת עבורכם. כדי להשיג תסרוקת זו עם בייביליס, תזדקקו לבייביליס מוט צר יותר, ליצירת תלתלים צפופים ומוגדרים יותר. התחילו על ידי חתך השיער שלכם והתזת ספריי מגן חום. לאחר מכן, השתמשו בבייביליס כדי לתלתל כל חלק של שיער, החל מהשורשים והתקדמו עד לקצוות.

הקפידו לכרוך קבוצות שיער קטנות על מנת ליצור מראה תלתלים צפופים ומוגדרים במיוחד, החזיקו כל קבוצת שיער סביב המוט למספר שניות לפני שתשחררו אותו. לאחר שעברתם על כל השיער שלכם, התיזו ספריי קיבוע על מנת לשמור על התלתלים חזקים ומוגדרים לאורך זמן.

המראה המתולתל והנועז

תלתלים נפוחים

למראה זוהר ודרמטי, תלתלים נפוחים יהיו הבחירה המושלמת. כדי להשיג תסרוקת זו עם בייביליס, תזדקקו לבייבליס מוט בגודל בינוני, על מנת ליצור תלתלים שווים בגודלם. התחילו בחלוקת השיער לקבוצות והתזת ספריי מגן חום. לאחר מכן, קחו חלקים קטנים של שיער וכרכו אותם סביב הבייביליס, והחזיקו כמה שניות לפני השחרור. הקפידו לסלסל ​​את השיער שלכם הרחק מהפנים שלך לאפקט מחמיא ונפוח.

לאחר שסיימתם את כל השיער שלכם, השתמשו במסרק רחב שיניים או באצבעות הידיים כדי להפריד את התלתלים וליצור מראה טבעי ונפוח יותר. סימו עם ספריי קיבוע לשיער כדי להחזיק את התלתלים במקומם.

לסיכום, כלי העיצוב של בייביליס מגוונים במיוחד ויכולים לעזור לכםלהשיג כל תסרוקת שתחפצו. זכרו להשתמש תמיד בספריי מגן חום ופעלו על פי ההוראות בקפידה כדי למנוע נזק לשיער שלכם. עם התסרוקות המדהימות האלה, הרי שכבר אין צורך בכלל ללכת למספרה.
3 תסרוקות משגעות שאפשר לעשות עם בייביליס

אולי תאהבו גם את

טיפוח ויופי
טיפוח ויופי – לא לנשים בלבד

לעיתים נראה שרק נשים שומרות על שגרת טיפוח ויופי מושקעת, אך בשנים האחרונות גברים רבים הופכים להיות מטרוסקסואלים- גברים שבוחרים להשקיע בנראות ובטיפוח שלהם. גם

קראו עוד »