חיפוש

למה אתם חייבים לפנות עוד היום אל הר הביטוח?

עובדים קשה כדי לממן את חייכם? מוצאים את עצמכם במרדף בלתי פוסק אחרי השעון ואחרי כל המשימות שאתם מבצעים ביומיום? אם כך, טבעי שלא תוכלו אחר כך לסבול את המחשבה שהכסף שלכם "נזרק" בלי כל מטרה. זה נשמע לכם כמו משהו שלא יכול להיות שקורה לכם, כי אתם הרי תמיד עם היד על הדופק? אתם יודעים איפה נמצא ומושקע כל שקל שעבדתם בשבילו? אם כך, אפילו אם זו הדעה שלכם על עצמכם, בהחלט יכול להיות שאתם טועים. העניין הוא שבימינו כל אחד מאיתנו עושה אינספור ביטוחים, לכל צרה שלא תבוא. זה כמובן צעד חכם, כי אם חלילה משהו יקרה, זה ברור שהביטוח הלאומי זה לא גוף שנוכל לסמוך עליו במובן של חוסר פגיעה ברמת איכות החיים שלנו. עם זאת, האם זה באמת אומר שחובה לשלם על שתי פוליסות ביטוח במקביל אם הן זהות לחלוטין? זה נשמע לכם אבסורד? אם כך, אתם לא תאמינו כמה אנשים במדינה משלמים, לדוגמא, על שני ביטוחי דירה במקביל, פשוט כי הם לא זוכרים שיש להם שני ביטוחים כאלה! חשוב לעצור ולהבין: מדובר על מאות ואלפי שקלים בשנה, אז לא חבל? כמובן שכן, ולכן עליכם לפנות כמה שיותר מהר אל הר הביטוח.

שטרות דולרים

איך זה עובד?

יצא לכם לשמוע אולי בחצי אוזן על הר הביטוח ואתם לא לגמרי יודעים במה מדובר? מעולם לא פניתם אל הגוף הזה כדי לעשות את הבדיקה הרצויה? אם כך, כדאי שתדעו שהר הביטוח נמצא כאן בשבילכם. תוהים מה זה אומר? פשוט מאוד, שלפני הכול כדאי לכם לפנות אל הגוף הזה, להשאיר אצלנו את הפרטים הנדרשים והוא כבר יבצע עבורכם את הבדיקה הנדרשת. העניין הוא שכיוון שיש כל כך הרבה מוצרי ביטוחים בימינו, אנשים לא זוכרים בכלל על מה הם חתמו לפני שנים, איזה פוליסות יש להם וכמה זה עולה להם בחודש. לכן, אם גם אתם נמצאים במצב הזה, אתם ממש לא לבד. עם זאת, לא תמיד צרת רבים היא באמת חצי נחמה ולכם חשוב לעצור ולהבין איפה אתם עומדים. בעזרת הר הביטוח תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות כל מוצרי הביטוח שאולי יש לכם, אז למה שלא תפנו לשם עוד היום? הרי כל בר דעת מבין שאין כל טעם לשלם על אותו מוצר ביטוח פעמיים!

כמה זמן יעבור עד שתקבלו את התשובות?

מה שיפה במערכת כמו הר הביטוח, זה שהיא עובדת בצורה מאוד יעילה. היא מחוברת אל כל חברות הביטוח הכי גדולות שיש במדינה, ולכן טבעי שמהר מאוד תוכלו לקבל את המידע החשוב והרלוונטי עבורכם. אומנם זה נכון שיהיה עליכם להשאיר מספר פרטיים אישיים במערכת כדי שהיא תוכל לבצע את החיפוש, אך לא מדובר על פרטים חושפניים במיוחד. בסך הכול עליכם לכתוב את השם שלכם, את שם המשפחה ועוד כמה פרטים אישיים, אז למה אתם מחכים? זה נכון שאולי המערכת תודיע לכם שאין לכם שום כפילויות בביטוחים השונים ואז זה אומר שהמצב שלכם תקין, אך מה תעשו אם כן תגלו שאתם משלמים פעמיים על אותו ביטוח? תוכלו מיד להחליט שאתם מבטלים את אחד מהפוליסות, ואתם לא תאמינו כמה כסף תוכלו לחסוך בצורה כזאת! לכן אנחנו מציעים לכם לפנות עוד היום אל המערכת כי כך תוכלו להתחיל לחסוך לא מעט כסף כבר מהימים הקרובים.

אולי תאהבו גם את