חיפוש

איך אפשר לחסוך כסף דרך בדיקת ביטוחים כפולים?

רבים מאיתנו יודעים הרבה עובדות לא חשובות – על העולם, על אנשים, על הטבע או על אוכל. יחד עם הידע הרב האגור במוחנו, יש תחום בו רבים מאיתנו חוטאים ולא מבינים עד הסוף מה בדיוק קורה שם – הביטוחים והפוליסות שלנו.

ביטוחים כפולים, פוליסות יקרות יתר על המידה וביטוחים לא מותאמים למצבנו הם מצבים נפוצים מאוד המובילים לעובדה שאנחנו משלמים הרבה יותר כסף ממה שאנחנו אמורים. במאמר הבא, נציג את הדרך הנכונה לחסוך כסף דרך בדיקת ביטוחים כפולים.

 

בדיקת ביטוחים כפולים

ביטוח כפול הוא מצב נפוץ. למרות העובדה כי ביטוחים כפולים גורמים לנו לשלם הרבה כסף מיותר, אנו לרוב לא מודעים לכך ועלולים להמשיך ולסגור ביטוחים דומים באותו אופן – עוד ביטוח, לפעמים יקר מאוד, ללא תשומת לב לביטוח שכבר קיים. ריכזנו עבורכם את המידע על החיסכון הטמון בבדיקת ביטוחים כפולים:

 

בדיקת הר הביטוח – הדרך לגלות ביטוחים כפולים

בדיקת הר הביטוח היא בדיקה באתר ייעודי, המיועדת לריכוז והבנת הביטוחים והפוליסות של כל אדם, בדיקת ביטוחים כפולים, איתור ביטוחים מיותרים שאין לכם צורך בהם ואפשרויות להוזלת דמי הביטוח ללא שינוי בכיסויים.

לאחר ביצוע הבדיקה, יופק עבורכם דו"ח מסודר וברור. מלבד הביטוחים הכפולים, המיותרים והיקרים, יופיעו בדו"ח מספר סימנים נוספים:

  • ביטוחים עליהם רצוי שתדברו עם חברת הביטוח.
  • סעיפים עם סימן אזהרה עליהם אתם משלמים יותר מדי.
  • קישורים לאזור האישי ולמידע שימושי בחברות הביטוח.

 

חיסכון בכסף לאחר בדיקת ביטוחים כפולים

מאחר וביטוחים כפולים גורמים לכם לשלם כסף על ביטוח אחד (לפחות) שאין לכם שום צורך בו, ריכוזם בדו"ח מסודר וטיפול מסודר בהם מול חברות הביטוח יכול לחסוך לכם כסף רב. בנוסף לבדיקת הביטוחים הכפולים, ישנם מספר נתונים המוצגים בדו"ח ויכולים לסייע לכם לחסוך כסף בנוסף:

  • הנחות קיימות בשוק – החל משנת 2019, חלה ירידה משמעותית במחירי הביטוחים שיכולה להגיע עד ל30%. בנוסף לירידת המחירים, לאור התחרות הקיימת בשוק בין חברות הביטוח, ניתן להוזיל מחירי ביטוח בעד 50% נוספים. לרוב, הנחות אלו לא נשמרות לאחר שנה, ולכן יש לוודא את המחיר אותו אתם משלמים.
  • ביטוחים לא מותאמים – לעתים רבות, נמכרים ביטוחים בשוק אשר לא מותאמים לאדם ולמצבו הבריאותי. כידוע, ביטוח חיים או בריאות נקבע לפי התיק הרפואי ונתונים נוספים על אדם. ככל שקיימים אילוצים וסעיפים המדליקים לחברת הביטוח נורת אזהרה – כך מחיר הביטוח יעלה. רצוי לוודא כי מחיר הביטוח מותאם למצבכם, ושלא נגבה מכם סכום גבוה מהנדרש.

 

לסיכום

בדיקת ביטוחים כפולים יכולה לחסוך לכם כסף רב. לאחר ביצוע הבדיקה, רצוי לפנות למומחים בתחום כך שיוכלו לסייע לכם לפרש את הדו"ח בצורת כסף ממשי, ולהשיג את ההנחות והשינויים הנדרשים מול חברות הביטוח.

דוקטור מסתכל בלפטופ

אולי תאהבו גם את