חיפוש

9 סיבות להשתמש בהר הביטוח

הר הביטוח זוהי פלטפורמה דיגיטלית חינמית חשובה, המאפשרת לאתר ביטוחים, כאשר היא מרכזת אותם במקום אחד. זהו שירות מומלץ הניתן ללא התחייבות. קבלו 8 סיבות לשימוש בהר הביטוח.

 

1 – לחשוף את הרכב תיקי הביטוח

הר הביטוח הוא המקום בו ניתן לבדוק מהו הרכב תיק הביטוחים שלכם. כלומר, שם הביטוח, החברה המבטחת, עלות הפוליסה והתוקף שלה. חשיפה זו מעודדת את המבוטחים להשוות בין פוליסות אחרות ולהוזיל מחירים או לחילופין לשפר את תנאי הביטוח.

 

2 – איתור כפל ביטוחים

הר הביטוח מאפשר לכם לצפות בכל הביטוחים שלכם, כולל ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח רכב, ביטוח דירה ועוד, והכל תחת ממשק אחד. השירות הזה מונע כפל ביטוחים שמביא לתשלום גבוה יותר. למשל, אם יש לכם שני ביטוחים של אובדן כושר עבודה, אין טעם לשלם פרמיה על שתי פוליסות ומומלץ לאחד אותן ולשלם רק לחברת ביטוח אחת. על מנת שההחלטה תהיה מושכלת חשוב לבדוק את הר הביטוח עם סוכן וכך למנות כפל ביטוחים.

 

3 – השוואת מחירים קלה

האתר מציע מחשבון ביטוח מתקדם המאפשר לכם להשוות בקלות מחירים בין פוליסות ביטוח שונות ולחסוך כסף. בנוסף, לאחר איתור הפוליסות הקיימות תוכלו להשוות אליהן הצעות חדשות.

 

4 – הנפקת דו"ח היסטוריית ביטוחים

ניתן להנפיק דו"ח באמצעות סוכן הביטוח שלכם ולבדוק את העבר הביטוחי 3 שנים אחורה. אופציה זו יעילה לתביעות חברת הביטוח או להוכחת ביטוח קיים. למשל, ניתן להוכיח שבתקופה מסוימת היה לכם ביטוח רכב עם תנאים מסוימים, כאשר אותה חברת ביטוח מסרבת לשלם תביעה שהגשתם וכד'.

 

5 – חיסכון בזמן

הר הביטוח מאפשר לכם לנהל את כל הביטוחים שלכם במקום אחד, תוך חיסכון משמעותי בזמן יקר.

 

6 – חיסכון בכסף

כאמור, באמצעות איתור כפל ביטוחים ניתן לחסוך לא מעט כסף על ביטוח. אך גם ניתן להשוות מחירים בין חברות שונות ולחסוך באופן משמעותי את עלויות הביטוח.

 

7 – שקיפות מלאה

הר הביטוח מאפשר לכם לקבל גישה לכל המידע הרלוונטי בנוגע לביטוחים שלכם תוך הבנה טובה יותר של הכיסויים והתנאים ובשקיפות מלאה.

 

8 – אבטחה והגנה

האתר מאובטח ברמה גבוהה ומגן על פרטיכם האישיים והפיננסיים.

 

9 – קבלת החלטות מושכלות

הר הביטוח נותן לכם את כל הכלים הדרושים לקבלת החלטות מושכלות בנוגע לביטוחים שלכם, תוך התאמה לצרכים ולתקציב האישי.

 

סיכום

הר הביטוח הוא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לכם לנהל את הביטוחים שלכם בצורה יעילה, חכמה וחסכונית. האחריות על המידע האישי שלכם בגזרת הביטוחים היא של רשות שוק ההון המעניקה שירות חינמי זה לכל ציבור המבוטחים. לפיכך, השתמשו בכלי זה בתבונה עם סוכן ביטוח מקצועי ותוכלו ליהנות משקט נפשי וביטחון כלכלי.

איתור כפל ביטוחים

אולי תאהבו גם את

ביטוח נסיעות לנשים בהריון
ביטוח נסיעות לנשים בהריון

נסיעה במהלך ההיריון יכולה להיות חוויה מרגשת ובלתי נשכחת. עם זאת, חשוב לנשים בהריון לשקול את בריאותן ובטיחותן, כמו גם את הסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בנסיעה.

קראו עוד »