חיפוש

4 דרכים לבחור שרת איכותי לאחסון אתרים 

אחסון אתרים היא פעולה נפוצה במיוחד שהמון דוהרים לבצע. בעידן של היום אין לנו מנוס מלעבוד דרך המחשב או הסמרטפון, ככה שאנו צריכים גיבוי של הקבצים שלנו או מקום אחסון נוסף עבורם. לכל אחד מאתנו יש את המידע שהיינו רוצים לשמור ללא חשש ממחיקה או מחוסר מקום. ישנן דרכים שונות לבחירת השרת המתאים עבורנו, ואת הכי טובות נציג ממש כאן. 

 

שרת שמאבטח את האתר – זהו העיקר

כיום יש אינספור האקרים ואנשים שמבינים התחומי המחשב, והם בעלי אינטרסים מסוימים לגנוב מכם מידע. יש לא מעט דרכים לפרוץ את האתר שלכם ובלי אבטחה טובה, הוא בהחלט עלול להפגע. חשוב מאוד בבחירת השרת המתאים, לשים לב כי הוא מציע לכם את אבטחת האתר הטובה ביותר, בעיקר למי שיש לו מה לשמור רק לעצמו בעולם האינטנרט. יש לשים לב לכתוביות הקטנות שהשרת מציע, ובכך נוכל להימנע מחוסר הבנה או סיטואציות הלוקות בחסר.

 

שרת שמציע אחסון ללא גיבוי – פחות רצוי

ישנם שרתים שמציעים את שירותיהם ללא גיבוי, והם בהחלט מתאימים לאתרים פשוטים יחסית שעתידים לא להיות פעילים או בשימוש רב מדי. אך לרוב האתרים, נדרש גיבוי בשביל שכל המידע שבאתר יישמר במידת הצורך. אם תתבצע פריצה לאתר, או וירוס כלשהו שישמיד את הנתונים שהיו באתר, חשוב שהשרת שנבחר יציע לנו שיטות גיבוי שונות. ישנם גיבויים יומיים, שבועיים, חודשיים ועוד. בחרו לכם את שיטת הגיבוי הרצויה לכם, ושימו לב כי השרת שתבחרו מציע את זה לכם.

 

הגודל כן קובע

שרת איכותי הוא שרת המציע לכם מגוון סוגים ואופציות לאחסון האתר שלכם, ובינהן גם את גודל האחסון. יש אחסון אתרים פשוט שמתחיל בדרך כלל סביב ה- 30 ג׳גה, והוא יכול להגיע גם ל- 100 או 200 ואפילו ליותר במידת הצורך מבחינת הג׳יגה. שימו לב בבחירת השרת שלכם שהוא מציע את הגודל הרלוונטי לכם, ושהתשלום לאותו הגודל אכן ראוי ומתאים לאותו השרת מבחינה מקצועית ואיכותית.

 

מיקום השרת – יחסוך לגולשים זמן

מיקום השרת חשוב מאוד בתהליך של בחירת השרת המתאים עבורנו. אם השרת של האתר נמצא במיקום גיאוגרפי רחוק מהגולשים עצמם, זמן טעינת המסך שלהם תהיה גדולה יותר ופחות איכותית ונוחה. מומלץ להסתכל על שרת שמציע מספר מיקומים בארץ ובעולם, כך שבמידת הצורך אם יש לנו קהל יעד מסוים (למשל אתר לרכיבה על סוסים בצפון), נעדיף שרת שקרוב יותר לאיזור הצפון בכדי שזה יהיה רלוונטי לקהל היעד שלנו.

 

שרת איכותי הוא בהחלט משמעותי

האתר שלכם נבנה על השרת שתבחרו, ועתידו ממש תלוי ברמת האיכות של השרת. גם אם זו פעם ראשונה שאתם בוחרים שרת לאתר שלכם, שימו לב לדרכים השונות שהוצעו כאן ולכו לפי הלב שלכם. הקשיבו להמלצות במידה ויש לגבי השרת והפעילו את שיקול דעתכם.

שרת אירוח אתרים

אולי תאהבו גם את

מה הפח הכי טוב
מה הפח הכי טוב?

בתי עסק, ארגונים, חברות ומוסדות ציבור, חייבים לבחור את הפח שהכי מתאים גם להם וגם לעובדים או לעוברי אורח. במאמר הבא נסביר מה ההבדל בין

קראו עוד »