חיפוש

מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום החלה כאביזר אבטחה משלים והפכה בשנים האחרונות לפריט עיצובי בבניינים רבים בארץ. יש שיאמרו שאינטרקום אפילו מהווה סמל סטאטוס.

בעבר מערכות האינטרקום היו רק קודן פשוט, אך לאחרונה נוספו מערכות משוכללות במגוון סוגים ושיטות. האינטרקום תספק לכם מערכת הגנה ראשונית, ותאפשר לכם להחליט למי תפתחו את דלת הכניסה לבית או לבניין.

 

סוגי מערכות אינטרקום

מערכת האינטרקום הבסיסית כוללת אפרכסת בדירה, עם קודן פשוט ומיקרופון בכניסה, להלן סוגים נוספים הנפוצים יותר בבנייני מגורים ובתים פרטיים.

אינטרקום ללא מקודד – אינטרקום פשוט המותאם בדרך כלל לבתים פרטיים, המכיל מערכת פשוטה של קו טלפון ישר בעל לחצן פתיחה וחיוג ללא קודן.

קודן דלת בלבד – אינטרקום שנמצא בעיקר בבניינים ישנים בהם לא ניתן לחווט את כל הבניין. הוא אמנם אינו נכלל יחד עם מערכות האינטרקום אבל כן יודע לספק את הפעולה הרצויה לפתיחת הדלת.

קודן אנטי וונדלי – קודן זה נקרא כך מכיוון שהוא עמיד מאוד למעשי השחתה ופגמים שמזג האוויר עלול לגרום, גוף הקודן עשוי בד"כ מתכת ולא פלסטיק ואינו מחליט. הקודן ימשיך לעבוד גם אם יספוג מכות חזקות.

קודן עם מפתח קרבה/ צ'יפ – הקודן יפעל באמצעות תדרי רדיו אשר מקשרים בין הצ'יפ לבין הקודן כשתקרבו את שני החלקים אחד לשני.

.

מערכות אינטרקום מתקדמות

הטכנולוגיה של מערכות האינטרקום התקדמה משמעותית בשנים האחרונות, וכיום ניתן למצוא סוגים משוכללים הרבה יותר.

מערכות אינטרקום עם מצלמה – המצלמה והקודן ימוקמו בפאנל החיצוני על דלת הבניין או הקיר הסמוך לדלת. בעת הלחיצה על כפתור הצלצול, תופעל המצלמה וניתן יהיה לראות מי עומד בדלת במסך שבתוך ביתכם.

מערכות אינטרקום IPהמערכת מבוססת על רשת האינטרנט או על WIFI . כך שהסמארטפון ושאר המכשירים הניידים שברשותכם יוכלו לעזור לכם לשמור על הבית גם כאשר תהיו רחוקים ממנו.

מערכות אינטרקום ביומטריות – מדובר במערכת שהיא בהחלט הדור הבא של מערכות האינטרקום. המערכת כוללת תוכנה לזיהוי פנים ופתיחת הדלת על פי טביעות האצבע שתגדירו במערכת.

 

טווח מחירי מערכות אינטרקום

טווח מחירי מערכות האינטקום בהחלט מגוון ומשתנה בהתאם לסוג המערכת, או החברה שאותה תבחרו. בנוסף, מורכבות העבודה גם יכולה להשפיע על המחיר מאוד.

התקנת אינטרקום שפופרת – ינוע בין 1000 ₪ ל – 2500 ₪ .

התקנת אינטרקום עם קודן – ינוע בין 1500 ₪ ל- 2500 ₪.

תוספת קודן למערכת אינטרקום קיימת – ינוע בין 500 ₪ ל- 700 ₪.

פאנל טביעת אצבע/ תג קרבה – ינוע בין 1300 ₪ ל – 1500 ₪.

התקנת אינטרקום עם מצלמה – ינוע בין 2500 ₪ ל – 3500 ₪.

התקנת אינטרקום לקו טלפון – ינוע בין 1200 ₪ ל – 2000 ₪.

התקנת אינטרקום עם אפליקציה – ינוע בין 2500 ₪ ל – 5000 ₪.

אינטרקום

אולי תאהבו גם את

רצפה
אלו סוגי פוליש לרצפה יש?

פוליש לרצפה מכניס לבית תחושת רעננות, יוקרה וניקיון. קיימות מספר דרכים להפוך את המרצפות העכורות למבריקות ונקיות. כדי להשיג את האפקט המושלם חשוב להכיר את

קראו עוד »
איש תחזוקה
החשיבות שבבדיקת קרקע

כשאנחנו עוברים ברחוב ונתקלים בפרויקט בנייה, אנחנו מודדים את ההתקדמות לפי הנראית לעין, כמו עמודים או קירות. אנשי מקצוע, לעומת זאת, יודעים שעוד הרבה לפני

קראו עוד »