חיפוש

מזגן אלקטרה – על איכות לא מתפשרים

בחירת מזגן איכותי ואמין הוא נושא מורכב מכיוון שלא ברור איזה מזגן הוא החסכוני והטוב ביותר.

מזגני אלקטרה למשל עונים על פרמטרים רבים.

המאמר יסביר על מה צריך להסתכל כשבוחרים מזגן איכותי.

 

לא מתפשרים על איכות

רכישת מזגן היא משמעותית מכיוון שמדובר על לא מעט כסף ועל הצורך במזגן עוצמתי עם אורך חיים. מזגן אלקטרה למשל הוא אחד המזגנים האמינים ביותר והעמידים לאורך זמן. כאשר בוחרים מזגן צריך לדעת שגם אם המחיר שלו זול או שהוא מוצע במבצע, אין להתפשר על האיכות שלו. אם ניקח לדוגמה את מזגן האינוורטר של אלקטרה, המחיר שלו גבוה יחסית מכיוון שהוא פועל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שחוסכת הרבה כסף בצריכת החשמל. במקרה כזה אומנם משקיעים במחיר אך לטווח הרחוק זה משתלם. לפיכך, האיכות של המזגן מעניקה ללקוחות גם חיסכון כספי וגם פעולה רציפה של מיזוג או חימום החדר ללא הפסקות שגורמות לצריכת אנרגיה גדולה.

 

התאמת המזגן לצרכים שלכם

מזגן איכותי צריך לספק לכם את כוח הסוס המתאים לגודל הבית שלכם ולטמפרטורה שאתם זקוקים לה. למשל לבית גדול לא יספיק מזגן של 2 כוח סוס. לפיכך, יש להתייעץ עם טכנאי המזגנים לפני רכישת המזגן כדי לדעת מה באמת יעניק לכם את מידת הטמפרטורה הרצויה ואת רמת הלחות הדרושה לכם. בדרך כלל המזגנים מפסיקים לפעול כשהם מגיעים לטמפרטורה של החדר וישנם אנשים שזה לא מתאים להם. הצורך שלהם היא תפוקה מלאה באופן רציף. לאנשים אלו יתאים מזגן האינוורטר ולא המזגן הרגיל.

 

יצרן המעניק אחריות

כאשר קונים מזגן מהחנות המשווקת או באמצעות טכנאי צריך לוודא שמקבלים אחריות מלאה לפחות לשנה. גם ההתקנה של המזגן צריכה לשאת אחריות. יש לסגור זאת מול המתקין. חברות המזגנים הגדולות מעניקות אחריות כך שאין מה לדאוג, אך לגבי ההתקנה זה באחריות הטכנאי. גם שירות הלקוחות של החברה המשווקת את המזגן צריך להיות שירות איכותי ואדיב ועל אחת כמה וכמה השירות של המתקין.

 

מהו המיקום האידיאלי של המזגן?

בחירת מזגן עוצמתי ובעל פונקציות חדשניות ומתקדמות יהיה המזגן האידיאלי בין אם זהו מזגן עילי ובין אם מדובר על מזגן מיני מרכזי. מלבד תפוקת העבודה, העמידות והחיסכון בחשמל חשוב למקם אותו במקום שיפזר קור וחום בצורה אחידה על כל חלל החדר. גם לגובה שלו יש משמעות רבה מבחינת פיזור האוויר. במידה ורוצים למזג את חדרי השינה מומלץ לרכוש מזגן מיני מרכזי. באמצעות דמפרים ניתן לשלוט במערכת המיזוג של החדרים ולספק קירור או חימום רק לחדרים שבהם בוחרים בעיקר כשמדובר במשפחה גדולה. בדירות קטנות יותר מזגן עילי יהיה יעיל יותר. לסיכום, בחרו במזגן עוצמתי במחיר סביר אך אל תתפשרו על האיכות.

 

 

מכשיר מיזוג

אולי תאהבו גם את