חיפוש

חדר לכל בני הבית – החשיבות שבמלונת הכלב

האהבה שיש במשפחה לכלב שלה לא מתבטאת רק דרך ההתנהגות של הכלב שלהם, אלא גם באופן שבו הם מטפלים בכלב שלהם. הדבר המדהים בלהיות בעלים של כלב הוא שזה אומר שאתם לא רק חיים במקביל אליהם, אלא גם חווים את הנטיות הטבעיות שלהם. אתם עדים לאינסטינקטים ולתגובות שלהם. עם זאת נאמר, מלונה היא פשוט שם אחר למקלט לכלב כלומר המקום המוגן של כלבים. מכיוון שישנם סוגים רבים ושונים של מלונות בחוץ, ריכזנו להלן כמה מההמלצות המועדפות עלינו כדי שלא תרגישו שאתם צריכים לחפש יותר:

 

למה תאהבו מלונה

בראש ובראשונה, אנחנו אוהבים מלונות מכיוון שהן דרך נהדרת לשמור על בטיחות החיות האהובות עלינו. לא רק שהם דרך מצוינת לשמור על הכלב שלך מאושרת, אלא שהם גם דרך מצוינת לעקוב אחר בריאותם והתנהגותם. זה חשוב במיוחד אם יש לך כלב שנוטה לחרדה או להפרעות במצב הרוח. מלונות הן גם דרך מצוינת להטיל משמעת בכלב שלך. הם גם דרך מצוינת לעקוב אחר בריאותו והתנהגותו של ילדכם.

 

מה עושה מלונה נהדרת

בסופו של דבר, מלונה לכלב שלך צריכה לשקף את האישיות של הכלב שלך. אם הכלב שלך תמיד רוצה להיות בקבוצה גדולה, אולי תרצה לחפש לכיוון המלונה עבור כלב גדול. אם הכלב שלך מרופד יותר או שיש לו סימנים אחרים בולטים, זה גם עשוי להיות סימן טוב כדי לחפש במקום כמו חנות חיות מלונה עם עיצוב שיזכיר אותו.

 

כיצד לבחור את המלונה המושלמת

ישנם סוגים רבים של מלונות בחוץ, אז בחרנו כמה מההמלצות המובילות שלנו לשקול.

ראשית, בואו נדבר על זה, מלונות הן יפות. הן פשוטות, דקורטיביות, ולעתים קרובות מגיעים עם אביזרים שונים. הן לרוב עשויות מפלסטיק, מתכת או שילוב של שניהם. לעתים קרובות הן מכוסות בקנבס או בד אחר ברמה הגבוהה ביותר, ולעתים קרובות יש להם מיטה מובנית שיכולה לשמש כמקום נעים עבור הכלב שלך. אתם יכולים גם למצוא מלונות עם גלגלים או אביזר רצועה כדי שהכלב שלך לא יתרוצץ בזמן שאתם מנסים לעמוד בלוח הזמנים העמוס שלכם. הבד המשמש במלונות הוא לרוב רחיץ, וזה חשוב מאוד כאשר הכלב שלך הוא אורח תדיר בבית. כמו כן, חשוב לציין כי מלונות מגיעות במגוון גדלים, כך שתוכלו לבחור את המתאים עבור הכלב שלכם. בהתאם לגודל הכלב שלכם, מלונה קטנה עשויה להיות הגודל המושלם עבור גור, בעוד מלונה גדולה יכולה להתאים לכלב בוגר.

 

לסיכום

להחזיק חיית מחמד יכולה להיות דרך מצוינת לשמור על המשפחה שלכם בריאה, מאושרת וללא מתח. אך לפעמים גם אתם וגם הכלב עצמו צריכים הפסקה אחד מהשני ולכן חשוב שתמיד תהיה את האופציה שהכלב ילך ל"חדר" שלו כמו שכל אחד מבני הבית יכול!

בנוסף חשוב שלכלב תהיה הגנה כשאתם לא נמצאים בבית ובוחרים לו להשאיר אותו בפנים.

מלונה גדולה

 

אולי תאהבו גם את