חיפוש

כיצד עוברים תהליך התפתחות אישית שיניב תוצאות?

המודעות להתפתחות אישית הולכת וגדלה. גם ברשתות החברתיות השיח בנושא גובר מיום ליום וגם בין אנשים. מה עושים כדי להגיע אל ההתפתחות המיוחלת? ואיך מגיעים מהר לתוצאה? בשבילכם ריכזנו כאן את שלבי ההתפתחות והמלצה חמה על מאמן שהוכיח את עצמו בהגעה ליעדי האימון.

 

מהי התפתחות אישית?

התפתחות אישית היא תהליך צמיחה שמטרתו להביא את האדם לממש את הפוטנציאל הגלום בו. מי מאיתנו לא מכיר את התחושה שהחיים "כבדים", ההתמודדות מורכבת וכדי לחייך צריך סיבה… לכולנו יש ימים כאלו. מי שעובר התפתחות אישית יודע למצוא בתוך עצמו את הכוחות הטמונים בו, לקום מהמשבר והמצב הלא פשוט אליו הוא נקלע, ופשוט להתפתח משם, דווקא מתוך הקושי אפשר לצמוח ולהגיע למקומות גבוהים בהרבה.

התפתחות אישית משדרגת את האדם. זה אולי נשמע יומרני, אך במסגרת התהליך האדם לומד להכיר את עצמו, הוא בונה לעצמו חוסן נפשי משלו, מתחיל להכיר את יכולותיו וחולשותיו ומשם הוא מתחיל להתקדם, להציב יעדים ולהתקדם למימוש הפוטנציאל הגלום בו. ובכל אחד מאיתנו יש פוטנציאל.

תהליך התפתחות אישי

מהם שלבי התהליך?

ריכזו כאן את עיקרי התהליך, כך שאם אתם אנשים שאוהבים להתפתח ולקדם את עצמכם, כדאי שתתחילו כבר עכשיו ליישם את השלבים:

 

הכרות עם האני שבי

האדם לומד להכיר את עצמו על יכולותיו ועל חולשותיו. מי אני? במה אני טוב? מה אני אוהב ומה פחות? מה הייתי רוצה להשיג בחיים שלי? מה אני יכול לעשות בשביל להגשים את חלומותי? השלב הראשון הוא להיות מודעים לעצמנו.

 

מתחילים לתכנן

תכנון אסטרטגי טוב הופך את העבודה עצמה לקלה יותר בהמשך. וזה מה שעושים במסגרת התהליך. מתחילים לתכנן אסטרטגיה למימוש היעדים. בודקים את דרכי ההתמודדויות הקיימות, הפתרונות העומדים על הפרק וכאן רבים נעזרים במאמן שיעזור להם למצוא את הדרכים להתמודדות יעילה ולהגשמת חלומותיהם.

תהליך התפתחות אישי

מיישמים את הנלמד

בשלב הבא מתחילים ליישם את הפרקטיקה שנלמדה. מתחילים בקטן, משנים הרגל פה ושם, יוצאים קצת מאזור הנוחות. לאורך כל התהליך חשוב לצבור פידבקים חיובים. ואם אין מי שיתן לכם כאלה, חפשו את מי שכן. אתם יכולים לחגוג כל ניצחון, לבקש מחברים דרבון וכדומה. אחרי שתממשו את המטרה שלכם, אתם יכולים לצאת לעולם עם הבשורה שלכם.

 

המלצה שווה

החיפוש אחר מאמן להתפתחות אישית היא מובנת. כולם רוצים להתקדם, להתפתח ולממש חלומות. אבל מי שמבין בתחום מחפש מאמן שלא רק מדבר גבוהה, אלא הוא עצמו עבר סבל, התמודד ומשם צמח. ורועי עמוס הוא כזה. הוא מצליח להביא את המתאמנים שלו להישגים מרשימים ואם אתם מחפשים מאמן שאכפת לו והוא מחובר למציאות, אתם כבר לא צריכים לחפש. הגעתם למקום הנכון. כנסו לאתר הבית של רועי עמוס התפתחות אישית ותודו לנו.

תהליך התפתחות אישי

אולי תאהבו גם את

מה הפח הכי טוב
מה הפח הכי טוב?

בתי עסק, ארגונים, חברות ומוסדות ציבור, חייבים לבחור את הפח שהכי מתאים גם להם וגם לעובדים או לעוברי אורח. במאמר הבא נסביר מה ההבדל בין

קראו עוד »
4 דרכים להנציח את יקירכם
4 דרכים להנציח את יקירכם

הפרידה מהיקרים לליבנו היא אחד הרגעים המורכבים והעצובים בחיינו. אחת הדרכים להתמודד עם הכאב והאובדן היא להנציח את זכרם בצורה מכובדת וראויה. מהם אם כן

קראו עוד »