חיפוש

הלוואת גמ"ח – מה זה אומר ומהם היתרונות?

שיחות שערכנו לאחרונה עם מומחים בתחום הפיננסים, גרמו לנו להבין שיש סוגים שונים של הלוואות, כך שכל אחד יכול למצוא את ההלוואה המתאימה לו ביותר. עובדה זו הובילה אתנו לבחון את ההלוואות השונות שמוצעות כיום בשוק, כדי שנוכל להעביר את המידע הלאה, לכם, הגולשים. מדריך זה הינו הראשון בסדרה והוא יעסוק בהלוואות גמ"ח. הישארו כאן ותגלו מה זה אומר? ומה היתרונות שגורמים להתעניינות רבה בגינן?

 

הלוואות גמילות חסדים (גמ"ח) – ההגדרה

סביר להניח ששמעתם בעבר את המושג גמ"ח בהקשרים שנוגעים להלכה. שכן, יהודים דתיים נוהגים להשתמש בו, במטרה לסייע לאנשים שחווים קשיים כלכליים. זה הרי ידוע שהיהדות לוקחת אחריות על הנזקקים והיא מסייעת להם במצבים שונים. עובדה זו הובילה להמצאת ההלוואה המדוברת שלשמה התכנסנו כאן היום. זו ניתנת מצד גופים שפועלים ללא מטרות רווח, כאשר מקבלי ההלוואה הם אנשים שנמצאים נצרכים ללא יכולת כלכלית. חשוב לציין שכספי ההלוואה הם בעצם תרומות שמגיעות מצד חרדים אמידים שחיים בישראל או בחו"ל והם לא מצפים לקבל תמורה מצד הלווים. כדאי שתקראו את השורות הבאות בעיון רב, משום שאלה יציינו בהרחבה את 3 היתרונות שהפכו את ההלוואה למבוקשת ביותר.

 

יתרון ראשון – המבחר

יש היצע רחב של גופים חוץ בנקאיים שמעניקים הלוואות גמ"ח. כאשר הגוף המוכר והנחשב ביותר שמעניק הלוואות גמח DMB. מדובר ביתרון משמעותי שמעלה את הסיכויים של הנזקקים לקבלת ההלוואה. שכן, הם יכולים להגיש כמה בקשות במקביל ולבדוק איפה ההלוואה מתקבלת.

אושרה בקשת ההלוואה

יתרון שני – לא צריך לשלם על ריבית

אי אפשר לעסוק בהלוואת גמ"ח מבלי להתעכב לרגע על הקסם שלהן. כידוע, האחראיים על הלוואות אלה לא מחפשים לקבל תמורה. הם מעבירים את סכום ההלוואה שנחשב למעין פיקדון. שכן, הלווים צריכים להחזיר את הסכום המלא, אך הם לא מחויבים בתשלומי ריבית.

 

יתרון שלישי – אין חדירה לפרטיות

מי שפנו בעבר לגורמים בנקאיים, כדי לקבל הלוואה יוכלו להעיד שמדובר בעניין מורכב מאוד. הבנקאים צפויים לשאול שאלות רבות שנוגעות להכנסות, ההוצאות והחסכונות של מבקשי ההלוואה. כדאי שתדעו שניתן להימנע מתרחיש זה באמצעות הגשת בקשה להלוואת גמ"ח. שכן, זו מצריכה יישום של 5 השלבים הפשוטים הבאים:

  1. בדיקת זכאות
  2. שיחת ייעוץ עם המומחים של החברה
  3. החלטה לגבי גובה ההלוואה
  4. מסירת אישור
  5. העברת הכסף לחשבון הבנק

 

מילים אחרונות לסיום

הלוואות גמ"ח מתאימות לאנשים שיש להם קושי כלכלי. אלה יכולים לפנות לקבלת ההלוואה שניתנת ללא צורך בתשלומי ריבית. בשלב זה אתם מכירים בהלוואה המדוברת שניתנת בקלות, כך שנותר לכם רק לפנות לחברה נחשבת בתחום ולעבור 5 השלבים שהוצגו קודם לכן. נאחל שתקבלו את ההלוואה המיוחדת שתאפשר לכם לשקם את חשבון הבנק תוך זמן מה.

ייעוץ פיננסי

אולי תאהבו גם את

מה הפח הכי טוב
מה הפח הכי טוב?

בתי עסק, ארגונים, חברות ומוסדות ציבור, חייבים לבחור את הפח שהכי מתאים גם להם וגם לעובדים או לעוברי אורח. במאמר הבא נסביר מה ההבדל בין

קראו עוד »