חיפוש

אילו סוגי פוליש לרצפה יש?

רוצים לעשות פוליש ולא יודעים באיזה סוג פוליש לבחור? לא הרבה יודעים, אבל לסוג הפוליש שתבחרו, יש השפעה רבה על נראות הרצפה, עמידות הניקיון והמראה הכללי של הבית. אז איך תדעו לבחור את סוג הפוליש המתאים לכם? בעזרת המאמר שלפניכם.

 

מה המטרה של פוליש לרצפה?

פוליש לרצפה הוא אלמנט ניקיוני, שגורם לרצפה שלכם – לא רק להיות נקיה, אלא מבריקה וחדשה. לפוליש יש השפעה על כל המראה הכללי של הבית, ולכן חשוב לבחור אותו בתשומת לב ראויה, כיוון שלא כל סוג פוליש, מתאים לכל רצפה. השוק מציע סוגי פוליש רבים, ויש לבחור ולהתייעץ טרם בחירת הפוליש, כדי לקבל פוליש שבאמת יעשה את העבודה ויגרום לאור בעיניים.

פוליש

הכירו את פוליש הקריסטל

פוליש קריסטל הוא סוג פוליש חדשני למדי, אשר נעשה באמצעות מכונה ייעודית וייחודית. מכונת פוליש הקריסטל מקרצפת ביסודיות את הרצפה עם חומרי הברקה מגוונים, כך שהרצפה עוברת עיבוד של ממש מחומרי הניקיון ומקבלת ברק ייחודי שנוצר בעזרת המכונה.

חשוב לדעת שפוליש מסוג זה לא מתאים לכל רצפה, ויש ליידע את חברת הניקיון בסוג הרצפה שלכם, כדי לא לקבל פוליש שאינו תואם לסוג הרצפה שבביתכם.

 

הפוליש המוכר – פוליש ווקס

שיטת הפוליש ווקס היא אומנם מוכרת ואפילו וותיקה, אך היא עדיין זוכה לפופולאריות רבה בקרב חברות הניקיון, ולא לשווא… פוליש ווקס נעשה באמצעות מריחת וקס על הרצפה, דבר שגורם לניקוי עומק של הרצפה, יחד עם אלמנט החלקה והברקה. הווקס מעניק לרצפה מן שכבת הגנה מבריקה ולכן הוא מתאים גם לרצפות עדינות יחסית שפחות בנויות לטיפול מאסיבי עם חומרי שטח פעילים.

פוליש

הגנה על הרצפות – פוליש סילר

פוליש הסילר דומה לפוליש הוקס, אבל הוא נועד למטרות שונות. בשונה מפוליש וקס שנועד לנקות את הרצפה, פוליש הסילר נועד לשלב המקדים – של שמירה והגנה על הרצפה מפני לכלוכים, סדקים ולחות. אמנם, החומר מעניק גם הברקה וניקיון, אך המטרה העיקרית שלו, היא יצירה של שכבת שימור והגנה לרצפות.

 

מה הפוליש שהכי מתאים לכם?

לא ניתן לענות על שאלה זו, לפני הכירות עם סוג הרצפה שעבורה אתם מעוניינים בפוליש. לכל רצפה מתאים פוליש מסוג שונה, בהתאם לסוג הרצפה, מצבה, רמת העמידות שלה ומשך השנים שהיא קיימת. ההמלצה היא, לערוך שיחה מקדימה עם נציגי שירותי הניקיון, וכך לקבל תמונה מלאה על סוגי הפוליש שמתאימים לרצפה שלכם, על רמת הניקיון שלהם ומחירם.

 

לסיכום

קיימים סוגים שונים של פוליש, כאשר כל אחד מהם פועל על פי מנגנון שונה וייחודי. כדי לקבל את הפוליש המושלם והמתאים ביותר עבורכם, זה שישאיר את הרצפה נקייה לאורך זמן, יש להיוועץ עם חברת הפוליש, כיוון שסוג הפוליש נקבע בהתאם לפרמטרים המרכיבים את הרצפה.

פוליש

אולי תאהבו גם את

מה הפח הכי טוב
מה הפח הכי טוב?

בתי עסק, ארגונים, חברות ומוסדות ציבור, חייבים לבחור את הפח שהכי מתאים גם להם וגם לעובדים או לעוברי אורח. במאמר הבא נסביר מה ההבדל בין

קראו עוד »
4 דרכים להנציח את יקירכם
4 דרכים להנציח את יקירכם

הפרידה מהיקרים לליבנו היא אחד הרגעים המורכבים והעצובים בחיינו. אחת הדרכים להתמודד עם הכאב והאובדן היא להנציח את זכרם בצורה מכובדת וראויה. מהם אם כן

קראו עוד »