חיפוש

איך בוחרים מזון לכלבים?

בחירת מזון עבור הכלב שלכם צריכה להעשות בהתאם לגילו של הכלב, גודלו ומצב הבריאות שלו. מומלץ גם שהמזון יקלע לטעם האישי של הכלב כדי שיהיה לו טעים, והכי חשוב, שהמזון יהיה בריא ומזין. באתר של רויאל פט תוכלו למצוא מגוון מזונות לכלבים במרקמים שונים לשמירה על בריאותו של הכלב שלכם.

 

מזון לכלבים

מגדלי כלבים רבים תוהים האם לא עדיף לקנות מזון במחיר נמוך מאד מתוך הנחה שזה יספיק, אך למרבה הצער מזון כלבים הנמכר במחירים נמוכים מאד איננו איכותי דיו, אינו מספק לכלב את כל צרכיו ועלול להכיל מרכיבים כגון סירופ תירס או דגנים מסויימים הגורמים להתפרצויות אלרגיה. באתר royalpet.co.il תוכלו למצוא מזון כלבים איכותי ביותר במחירים משתלמים במיוחד לתזונה בריאה ומאוזנת של כלבכם.

 

התאמת המזון לכלב שלכם

לפני רכישת מזון לכלבים מומלץ לברר היטב את גילו של הכלב, האם נחשב קטן, גדול או בינוני. גורים יזדקקו למזון גורים מיוחד בעוד שכלבים מבוגרים מאוד יזדקקו לסוג אחר של מזון. בנוסף, כלבים מגזע שנוטה להתרוצץ הרבה ולהוציא הרבה אנרגיה כגון האסקי סיבירי או בורדר קולי יהיה שונה ממזונו של כלב האוהב לרבוץ בפינת הבית ולהתחמם על כתם שמש כגון לברדור. כמו כן, הפרווה הסמיכה והעבה של הסמוייד יכולה ליהנות מתוספת ויטמינים ומינרלים שכלב קצר שיער כגון דלמטי אינו זקוק לה.

 

כיצד לבחור את המזון?

במידה ולא קיבלתם הנחייה מוטרינר לרכוש עבור הכלב אוכל בריאותי מיוחד ועליכם לבחור בעצמכם את סוג המזון הרצוי, תוכלו להעזר בעקרונות הבאים:

התחשבו בכיס שלכם

אמנם אתם אחראים על שלומו ובריאותו של הכלב, אך אין זה אומר שעליכם לקרוע את הכיס. רכשו אריזות גדולות וחסכוניות, העדיפו מזון בריא שמכיל את כל הויטמינים אך בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם כדי שלא תתייאשו מן ההוצאות המרובות.

 

רכשו מזון התואם את גודלו

כלבים קטנים וכלבים גדולים יכולים לאכול את אותו המזון לזמן קצר במקרה ואתם מארחים כלב בביתכם לתקופה קצובה, אך לטווח הארוך בסופו של דבר זה עלול להתבטא במחסור בויטמינים ומינרלים.

 

קנו במקום שבו נוח לכם לרכוש ולקבל את המזון

כאשר אתם רוכשים את המזון במקום נוח, המטלה הופכת להיות חלק מן השיגרה ואינה מפריעה לכם או גורמת לכם לאבד זמן יקר והתרוצצויות.

 

לסיכום

כדי לקנות מזון איכותי לכלבים בלי לקרוע את הכיס, העדיפו מקום נוח, משתלם וחסכוני. התחשבו בגילו ומצב בריאותו של כלבכם, וודאו כי המזון מכיל את כל מרכיבי התזונה החשובים עבורו ואינם מכילים חומרים מזיקים. ברויאל פט תוכלו למצוא שפע של מזון לכלבים לכל הסוגים והגילאים, מזון איכותי ביותר שיהווה בסיס איתן לבריאותו של כלבכם כדי שתוכלו ליהנות שנים ארוכות ביחד.

קערת אוכל

 

אולי תאהבו גם את